اجتماعیامنیت سایبریتکنولوژیهکوبگردی

باگ سایت ها و سازمان ها را شناسایی و پول دریافت کنید! / سامانه هکران کلاه سفید در ایران راه اندازی شد

به گزارش یک آی تی ؛ با همکاری مرکز پژوهشی آپای دانشگاه صنعتی امیرکبیر بالاخره کسب و کار پررونق هکر های کلاه سفید در ایران راه اندازی شد.

برگزاری مسابقات کشف آسیب‌‌پذیری

سرویس اصلی سامانه کلاه سفید، برگزاری مسابقات کشف باگ است. در مسابقات کشف باگ نرم‌افزار، سامانه یا پورتال خود را در معرض ارزیابی طیف وسیعی از متخصصین قرار میدهید. در صورتی که مایل به برگزاری مسابقه کشف باگ برای سامانه خود هستید، کافی است بعنوان یک کاربر سازمانی در سایت ثبت نام کرده و مبلغی را بعنوان جوایز مسابقه در سایت ودیعه بگذارید. در صورتی که باگی در سامانه شما کشف شود، پس از ارزیابی و تایید آن توسط داوران، مبلغ آن باگ از ودیعه پرداختی کسر و به متخصص پرداخت خواهد شد. در صورتی که سامانه شما امن باشد، تنها مبلغ جزیی جهت برگزاری مسابقه خواهید پرداخت و ودیعه پرداختی شما قابل عودت یا استفاده برای مسابقات دیگر است.

 

مشاوره و ارزیابی امنیتی اولیه

تیم فنی کلاه سفید آمادگی دارد تا در صورت درخواست شما، پیش از برگزاری مسابقه، مشاوره فنی لازم را ارائه دهد. همچنین در صورتی‌که پیش از برگزاری مسابقه عمومی، تمایل دارید یک ارزیابی امنیتی اولیه از سامانه خود داشته باشید، می‌توانید با کلاه سفید تماس بگیرید تا کارشناسان کلاه سفید ارزیابی اولیه را بر روی سامانه شما انجام دهند. هزینه این خدمات وابسته به حجم کار تعیین خواهد شد.

 

نشانی سامانه:  https://www.kolahsefid.org

برچسب ها

علی محمدی

علاقمند به فناوری های نوین و فضای مجازی

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

بستن
بستن