برنامه اندرویدیگوشی همراههوشمند

اپلیکیشن مدیریت فایل گوگل با ظاهر و نام جدید Files by Google آپدیت شد

به گزارش یک آی تی نیوز ؛ اپلیکیشن فایل منیجر گوگل که به تازگی به Files by Google تغییر نام داده است، هر ماه توسط 30 میلیون کاربر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

Files Go قرار بود که به دستگاه‌های با فضای ذخیره‌سازی محدود در جهت مدیریت فایل‌های مختلف کمک کند و یکی از روش‌های کمک آن این بود که به کاربران اعلام می‌کرد چه فایل‌هایی را می‌توانند از حافظه دستگاه خود حذف نمایند.

البته این اپلیکیشن خود به تنهایی یک اپ عالی برای جستجو میان فایل‌ها بود که عملکردی به مراتب بهتر از نرم‌افزار پیش‌فرض مدیریت فایل اندروید داشت و همین قضیه سبب موفقیت فوق‌العاده آن شد.

همچنین گوگل در این مدت مشغول به در نظر گرفتن یک طراحی جدید برای Files by Google بوده و اکنون با ورود به آن مستقیم به صفحه مدیریت فایل‌ها هدایت می‌شوید. پیش از این صفحه پیش‌فرض مربوط به فایل‌هایی بود که می‌توانستید حذف کنید. از زمان انتشار این اپ گوگل تاکنون تغییرات جزئی بسیاری روی آن اعمال کرده اما همین تغییرات هم کافی بوده تا آن را یک اپ مدیریت فایل بسیار مناسب و سبک به حساب بیاوریم.

تاکنون آنچنان که باید این اپ برای استفاده به عنوان اپلیکیشن پیش‌فرض مدیریت فایل مورد استفاده قرار نگرفته است، هر چند که Files by Google توسط دستگاه‌های با اندروید گو استفاده شده است. نظر شما در مورد این تغییر نام چیست؟

منبع
فارنت
برچسب ها

علی محمدی

علاقمند به فناوری های نوین و فضای مجازی

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 7 =

بستن
بستن