ارز های دیجیتال

علت افزایش قیمت شدید چند روز گذشته ریپل چه بود؟

در دو روز گذشته ، ۱۵ آبان، ارزهای دیجیتال برتر بازار شاهد افزایش قیمت شدیدی بودند. در اتفاقی جالب، ریپل برای بار چندم به طور موقت با پشت سر گذاشتن اتریوم به رده دوم بازار ارزهای دیجیتال و رده اول آلت‌کوین‌های بازار دست یافت.

به گزارش یک آی تی نیوز؛ در زمان نگارش این خبر( 16 آبان) ، بیت کوین با رشد حدود ۲ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، با قیمت حدود ۶,۵۰۰ دلار معامله می‌شود. با وجود این افزایش قیمت، پادشاه ارزهای دیجیتال هنوز نسبت به یک ماه گذشته با حدود ۱ درصد کاهش قیمت مواجه است.

علت افزایش قیمت شدید روز گذشته ریپل چه بود؟


اتریوم که برای حدود یک ساعت جایگاه دوم بازار را از دست داده بود، با جهش ۴ درصدی از ۲۰۶ دلار تا ۲۱۷ دلار موفق به بازپس‌گیری رده دوم از ریپل شد.

علت افزایش قیمت شدید روز گذشته ریپل چه بود؟


ارز دیجیتال ریپل (XRP) هم با رشد حدود ۱۰ درصدی در یک روز، برای چندمین بار در چند ماه گذشته، قدرت نمایی کرد.

علت افزایش قیمت شدید روز گذشته ریپل چه بود؟


تحلیلگران بازار علت این افزایش قیمت را، اخبار ورود ریپل به بازار خاورمیانه و ایجاد دفتری در دبی و همچنین اخبار پیرامون افزایش تعداد بانک‌های پشتیبانی‌کننده از ریپل می‌دانند. به طور کلی می‌توان گفت اخبار مثبت در کنار رشد کلی بازار موجب افزایش بهای شدید ریپل شد. در زمان نگارش این گزارش، هر واحد ریپل با قیمت حدود ۰٫۵۲ دلار معامله می‌شود.

بیت کوین کش هم به دلیل هاردفورک پیش رو، با حدود ۹ درصد افزایش قیمت، به مرز ۶۰۰ دلار رسید. براساس نمودار هفتگی بیت کوین کش، پایین‌ترین قیمت این ارز دیجیتال در روز ۳۱ اکتبر حدود ۴۱۵ دلار بوده که قیمت فعلی ۶۰۰ دلاری، به خوبی رشد یک هفته‌ای شدید آن را نشان می‌دهد.

علت افزایش قیمت شدید روز گذشته ریپل چه بود؟


هر واحد استلار (XLM) هم در حال حاضر با قیمت حدود ۰٫۲۶ دلاری معامله می‌شود که نشان‌دهنده رشد ۷ درصدی آن در یک روز است.

علت افزایش قیمت شدید روز گذشته ریپل چه بود؟

اکنون که در حال نگارش این خبر هستیم، ارزش کل بازار تمام ارزهای دیجیتال بازار اکنون در حدود ۲۱۸ میلیارد دلار است. این میزان، نسبت به هفته گذشته که ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال حدود ۲۰۲ میلیارد دلار بود، نشان دهنده تزریق مبلغی بالغ بر ۱۶ میلیارد دلار بر بازار است.

منبع
ارزدیجیتال
برچسب ها

علی محمدی

علاقمند به فناوری های نوین و فضای مجازی

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 6 =

بستن
بستن