فناوری های نوگوشی همراههوشمند

قیمت و زمان عرضه احتمالی Galaxy F گوشی تاشوی سامسونگ درز کرد

به گزارش یک آی تی نیوز ؛ طبق گزارش خبرگزاری Yonhap در کره جنوبی، امروز در خبری نام، تاریخ عرضه و قیمت Galaxy F گوشی تاشوی سامسونگ را اعلام کرد. همانطور که گفتیم نام گوشی تاشوی سامسونگ Galaxy F خواهد بود. احتمال دارد که اواسط اسفند شاهد این گوشی تازه باشیم. این تاریخ معرفی پس از معرفی پرچمدار جدید سامسونگ خواهد بود.

گلکسی اس سامسونگ محصولی خواهد بود که اقشار مختلف بازار را پوشش می‌دهد. اما گوشی تاشوی سامسونگ در این دسته‌بندی قرار نمی‌گیرد و احتمالا یک محصول خاص است که قیمتی بالغ بر 1770 دلار دارد. طبق گزارش این خبرگزاری کره‌ای سامسونگ هنوز بر روی قیمت محصول تصمیم نهایی را نگرفته است. همچنین پیش از هم مدیرعامل سامسونگ اعلام کرده که شرکت قصد دارد یک میلیون گوشی تاشو به بازار در سال جدید میلادی عرضه کند.

همچنین گذشته از گوشی تاشوی سامسونگ، این خبرگزاری اعلام کرده که سامسونگ قصد دارد در گلکسی اس 10 از تکنولوژی ارتباطی 5G استفاده کند. این محصول احتمالا در بهمن ماه عرضه شود. معرفی محصول شاید در کنگره جهانی موبایل MWC که در بارسلون برگزار می‌شود باشد. گوشی تاشوی سامسونگ هم پس از معرفی این محصول، نمایش داده می‌شود. البته Galaxy F هیچ پشتیبانی از تکنولوژی 5G نخواهد داشت و نباید منتظر این تکنولوژی ارتباطی در محصول باشیم.

منبع
فارنت
برچسب ها

علی محمدی

علاقمند به فناوری های نوین و فضای مجازی

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

بستن
بستن