بازی و گیمینگ

مایکروسافت نسخه مجازی مقر خود را در بازی ماینکرفت ساخت!

به گزارش یک آی تی نیوز ؛ مایکروسافت یک مقر 500 هکتاری در ردموند واشنگتن می‌سازدو تا سال 2022 به آن‌جا نقل مکان خواهد کرد. این کمپ جدید 18 ساختمان تازه احداث شده خواهد داشت (مایکروسافت در حال حاضر بیش از 100 ساختمان دارد) و زمین‌های بازی کریکت و فوتبال و همچنین فروشگاه‌ها هم در آن دیده می‌شوند. با این‌که کار ساخت و ساز این کمپ جدید تا پایان پاییز آغاز می‌شود، مایکروسافت تصمیم گرفته تا نسخه مجازی مقر خود را در بازی ماینکرفت بسازد!

مایکروسافت برای احداث این نسخه مجازی در بازی ماینکرفت از Blockworks کمک گرفته و هدف از این‌کار را آشنایی کارمندانش با مقر جدید به واسطه‌ی این بازی اعلام کرده است.

به گزارش سی‌ان‌بی‌سی Blockworks یک شرکت متخصص در مدل‌سازی سازه‌های واقعی در بازی ماینکرفت است و این نسخه مجازی از مقر جدید مایکروسافت را در ماه جولای به معرض نمایش گذاشته بود. این شرکت قبلا نسخه‌های ماینکرفت شهر دیزنی، موزه‌ی لندن و ساختمان‌های شرکت برادران وارنر را نیز ساخته بود.

اگر Minecraft: Education Edition را داشته باشید می‌توانید کمپ جدید مایکروسافت را در ماینکرفت تجربه کنید. این شرکت همچنین قصد دارد که این نسخه از مقر جدید خود را به مرور زمان به‌روزرسانی کند.

چهار سال پیش در چنین روزهایی مایکروسافت استودیوی سازنده‌ی بازی ماینکرفت یعنی Mojang را به ارزش 2.5 میلیارد دلار خرید. با این‌که قصد اولیه‌ی مایکروسافت توسعه‌ی این بازی برای ویندوز فون و ایکس باکس بود، در این سال‌ها نسخه‌ی Education بازی را به شدت گسترش داده و همکاری با نینتندو را برای کراس پلی آغاز کرده است.

این شرکت همچنین اوایل امسال رییس استودیوی ماینکرفت «مت بوتی» را به سمت ریاست استودیوهای مایکروسافت ارتقا داد. مت بوتی در حال حاضر وضعیت استودیوی بازی‌سازی مایکروسافت و بازی‌های آن را کنترل کرده و به رییس بخش بازی‌های مایکروسافت یعنی «فیل اسپنسر» گزارش می‌دهد.

منبع
فارنت
برچسب ها

علی محمدی

علاقمند به فناوری های نوین و فضای مجازی

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

بستن
بستن