امنیت سایبری

پیروزی آکادمی نیروی هوایی آمریکا بر نیروی زمینی در رقابت سایبری نظامی

به گزارش یک آی تی نیوز ؛ نیروی هوایی آمریکا در ماه نوامبر امسال در دانشگاه نظامی ایالات متحده و در رقابت سایبری بر نیروی زمینی غلبه کرد. در این مسابقه، تیم‌های دانشجویی در فضای سایبری با یکدیگر رقابت کردند؛ آنها باید سرورهای آسیب دیده و نواقص نرم‌افزاری را پیدا و از نقاط ضعف سیستم تیم مقابل برای پیروزی استفاده می‌کردند. هدف از این رقابت، کنترل و سازش با سیستم کامپیوتری تیم حریف بود.

جاستین رینور (Justin Raynor)، مربی بخش علوم رایانه‌ای و سایبری دانشگاه گفت:

این یک رویداد زنده و 6 ساعته در زمینه حمله و دفاع سایبری بود که در آن دانشجویان تیم رقابت سایبری آکادمی و تیم رقابت سایبری کالج دانشگاه نظامی ایالات متحده مهارت‌های عملیات‌های سایبری را در یک محیط تمرینی توسعه داده و به نمایش می‌گذارند.

در مجموع، 12 دانشجوی نیروی زمینی و 12 دانشجوی نیروی هوایی در فضای سایبری با هم مبارزه می‌کنند؛ و در پایان نیروی هوایی با پیروزی در رقابت، جایزه «Shell» را از آن خود کرد.

رینور اعلام کرد:

به عنوان اولین رقابت رودررو میان 2 آکادمی، تیم رقابت سایبری آکادمی افتخار کسب این پیروزی را دارد و به دنبال رقابت آکادمی میان خدماتی در آینده است.

براساس گزارش خبری نیروی زمینی ایالات متحده، این رقابت مهارت‌ها در محیط تمرینی رقابتی را توسعه و نمایش داده و دانشجویان را در مورد تمام جنبه‌های عملیات‌های فضای سایبری به چالش می‌کشاند.

منبع
سایبربان
برچسب ها

علی محمدی

علاقمند به فناوری های نوین و فضای مجازی

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + دو =

بستن
بستن