ارز های دیجیتالبلاکچین

کیف پول بلاک چین دات کام استلار را اضافه کرد؛ بزرگترین ایردراپ تاریخ در راه است !

سایت ارائه دهنده کیف پول ارز دیجیتال بلاک چین دات کام (Blockchain.com) از پشتیبانی کامل استلار (XLM) به همراه یک ایردراپ ۱۲۵ میلیون دلاری برای کاربران خود خبر داد. این اطلاعیه روز گذشته ۱۵ آبان در وبلاگ رسمی این کیف پول منتشر شد.

به گزارش یک آی تی نیوز؛ کیف پول بلاک چین دات کام از ایردراپ خود به عنوان بزرگ‌ترین ایردراپ تاریخ ارز دیجیتال و احتمالاً بزرگ‌ترین برنامه جایزه به مشتریان (در تمام زمینه‌ها) یاد کرده است. در این اطلاعیه همچنین ایردراپ‌ها به عنوان روش بسیار خوبی برای تمرکززدایی و پذیرش شبکه‌های جدید معرفی شده‌اند.

این شرکت تأکید کرد که ایردراپ‌های ارز دیجیتال موجب می‌شوند تا مردم بدون نیاز به خرید یا استخراج دارایی‌های دیجیتال جدید، قادر به آزمایش، معامله و انجام تراکنش با آن‌ها باشند.

کیف پول بلاک چین دات کام استلار را اضافه کرد؛ بزرگترین ایردراپ تاریخ در راه است !

شرکت بلاک چین دات کام دلیل پشتیبانی از این استلار را شبکه قدرتمند آن دانست که برای مقیاس‌پذیری ساخته شده است و همچنین قابلیت ایجاد توکن‌های سفارشی برای کالاهای واقعی، مجازی و خدمات را داراست.

در هنگام نگارش این خبر، هر واحد ارز دیجیتال استلار (XLM) با حدود ۷ درصد افزایش قیمت روزانه، با قیمت ۰٫۲۶ دلار معامله می‌شود.

جزئیات اجرای ایردراپ هنوز مشخص نشده است اما توییتر رسمی سایت بلاک چین، لینکی برای ثبت ایمیل در صف انتظار دریافت ایردراپ ارائه داده است.

کیف پول بلاک چین دات کام استلار را اضافه کرد؛ بزرگترین ایردراپ تاریخ در راه است !

در اواخر سپتامبر، کوین تلگراف گزارش داد که براساس داده‌های سایت لینکدین، بلاک چین دات کام در میان ده استارتاپ بریتانیایی پرتقاضا برای استخدام شدن قرار گرفته است. لینکدین به مزایای خوبی از جمله غذای رایگان، انعطاف کاری، سیاست تعطیلات و طرح پاداش برای کارمندان با بیت کوین اشاره کرد.

ایردراپ (airdrop) در دنیای ارز دیجیتال روشی برای توزیع رایگان ارز دیجیتال یا همان توکن است. معمولاً شرکت‌ها و استارتاپ‌های نوپا برای معرفی شبکه خود به کاربران اقدام به اجرای برنامه ایردراپ می‌کنند.

منبع: Cointelegraph
برچسب ها

بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

بستن